Image

Kat. A - Hala Arena Suwałki

  • 5 drużyn 2 x 15 minut
  • przerwa 3 min 

Obiad

  • od 12:00 Salos Róża Kutno I; 
  • Salos Róża Kutno II i Salos Suwałki  po swoim meczu
  • UKS Salos Ełk i Salos Wiślanie Czerwińsk po swoim meczu
L.PCZASMecz pomiędzyWYNIK
109:00 – 09:40Salos Róża Kutno I - Salos Róża Kutno II

2 : 10
 

209:50 – 10:30Salos Suwałki - UKS Salos Ełk

  2 : 1
 

310:40 – 11:20Salos Róża Kutno I - Salos Wiślanie Czerwińsk

  1 : 1
 

411:30 – 12:10Salos Róża Kutno II - Salos Suwałki

 5 : 3
 

512:20 – 13:00UKS Salos Ełk - Salos Wiślanie Czerwińsk

1 : 0
 

613:10 – 13:50Salos Róża Kutno I - Salos Suwałki

1 : 1
 

714:00 – 14:40Salos Róża Kutno II - Salos Wiślanie Czerwińsk

9 : 0
 

814:50 – 15:30Salos Róża Kutno I - UKS Salos Ełk

3 : 2
 

915:40 – 16:20Salos Suwałki  - Salos Wiślanie Czerwińsk

6 : 0
 

1016:30 – 17:10Salos Róża Kutno II - UKS Salos Ełk

3 : 0
 

Tabela końcowa sobotnich rozgrywek

MIEJSCESTOWARZYSZENIEPUNKTYBILANS BRAMEK
1Salos Róża Kutno II
 

12
 

+22
 

2Salos Suwałki
 

7
 

+5
 

3Salos Róża Kutno II
 

5
 

-7
 

4UKS Salos Ełk
 

3
 

-4
 

5Salos Wiślanie Czerwińsk
 

1
 


 -16

Niedziela 29.01.2023 r. Hala OSiR u. Wojska Polskiego 2 – godz. 10.40 – 11.20

Finał o 1 miejsce w kat A chłopców: drużyna która zajęła 1 miejsce w sobotnich rozgrywkach gra z drużyną która zajęła 2 miejsce   
 

Końcowe wyniki

  1. Salos Róża Kutno II
  2. Salos Róża Kutno I
  3. UKS Salos Ełk
  4. Salos Wiślanie Czerwińsk 

Kat. B – Hala I LO

  • 6 drużyn 2 x 12 minut
  • przerwa 3 minuty
  • rozgrywki zaczynają się od godziny 8:30!!!

Obiad:

  • Salos Suwałki po meczu nr 6
  • Salos Przeczno i Salos Wiślanie Czerwińsk po meczu nr 7
  • Salos Róża Kutno po meczu nr 8
  • Salos Żyrardów po meczu nr 9
  • UKS Salos Ełk po meczu nr 10
L.PCZASMecz pomiędzyWYNIK
108:30 – 09:00Salos Róża Kutno - Salos Wiślanie Czerwińsk


 5 : 3

209:05 – 09:35Salos Przeczno - Salos Suwałki

4 - 0
 

309:40 – 10:10UKS Salos Ełk - Salos Żyrardów

15 - 0
 

410:15 – 10:45Salos Róża Kutno - Salos Przeczno

3 - 0
 

510:50 – 11:20Salos Żyrardów - Salos Wiślanie Czerwińsk

0 - 8
 

611:25 – 11:55UKS Salos Ełk - Salos Suwałki

15 - 0
 

712:00 – 12:30Salos Przeczno - Salos Wiślanie Czerwińsk

2 - 4
 

812:35 – 13:05Salos Róża Kutno - UKS Salos Ełk

1 - 1

913:10 – 13:40Salos Żyrardów - Salos Suwałki

0 - 5
 

1013:45 – 14:15Salos Przeczno - UKS Salos Ełk

0 - 13
 

1114:20 – 14:50Salos Suwałki - Salos Wiślanie Czerwińsk

0 - 6
 

1214:55 – 15:25Salos Róża Kutno - Salos Żyrardów

7 - 1
 

1315:30 – 16:00UKS Salos Ełk - Salos Wiślanie Czerwińsk

10 - 0
 

1416:05 – 16:35Salos Przeczno - Salos Żyrardów

6 - 2
 

1516:40 – 17:10Salos Róża Kutno - Salos Suwałki

7 - 2
 

Tabela końcowa sobotnich rozgrywek

MIEJSCESTOWARZYSZENIEPUNKTYBILANS BRAMEK
1UKS Salos Ełk
 

13
 

53
 

2Salos Róża Kutno 
 

13
 

16
 

3Salos Wiślanie Czerwińsk
 

9
 

-9
 

4Salos Przeczno
 

6
 

4
 

5Salos Suwałki
 

3
 

-30
 

6Salos Żyrardów
 

0
 

-38
 

Niedziela 29.01.2023 r. Hala OSiR u. Wojska Polskiego 2 – godz. 9:50 – 10:20

Finał o 1 miejsce w kat B chłopców: drużyna która zajęła 1 miejsce w sobotnich rozgrywkach gra z drużyną która zajęła 2 miejsce

Końcowe wyniki

  1. Salos Róża Kutno
  2. UKS Salos Ełk
  3. Salos Wiślanie Czerwińsk
  4. Salos Przeczno
  5. Salos Suwałki
  6. Salos Żyrardów 

Kat. C

  • 6 drużyn 2 x 10 minut
  • przerwa 3 min 

Obiad: 

  • UKS Salos Ełk i Salos Toruń po meczu nr 7
  • Salos Suwałki i Salos Połczyn Zdrój po meczu nr 8
  • Salos Róża Kutno i Salos Żyrardów po meczu nr 9
L.PCZASMecz pomiędzyWYNIK
109:00 – 09:25Salos Suwałki - Salos Toruń

0 : 3
 

209:30 – 09:55UKS Salos Ełk - Salos Róża Kutno

0 : 0
 

310:00 – 10:25Salos Połczyn Zdrój - Salos Żyrardów

1 : 1
 

410:30 – 10:55Salos Suwałki - UKS Salos Ełk

3 : 3 

511:00 – 11:25Salos Żyrardów - Salos Toruń


0 : 5 

611:30 – 11:55Salos Połczyn Zdrój - Salos Róża Kutno


0 : 2 

712:00 – 12:25 UKS Salos Ełk - Salos Toruń

2 : 2
 

812:30 – 12:55Salos Suwałki - Salos Połczyn Zdrój

6 : 3
 

913:00 – 13:25Salos Żyrardów - Salos Róża Kutno

1 : 5
 


 
13:30 – 13:55PRZERWA OBIADOWA


 

1014:00 – 14:25UKS Salos Ełk - Salos Połczyn Zdrój

1 : 1
 

1114:30 – 14:55Salos Róża Kutno - Salos Toruń

3 : 2
 

1215:00 – 15:25Salos Suwałki - Salos Żyrardów

4 : 0
 

1315:30 – 15:55Salos Połczyn Zdrój - Salos Toruń

1 - 7
 

1416:00 – 16:25UKS Salos Ełk - Salos Żyrardów

9 - 0
 

1516:30 – 16:55Salos Suwałki - Salos Róża Kutno

1 - 6
 

Tabela końcowa sobotnich rozgrywek

MIEJSCESTOWARZYSZENIEPUNKTYBILANS BRAMEK
1Salos Róża Kutno
 

13
 

+12
 

2Salos Toruń
 

10
 

+13
 

3UKS Salos Ełk

7

+9
 

4Salos Suwałki
 

7
 

-1
 

5Salos Połczyn Zdrój
 

2
 

-11
 

6Salos Żyrardów
 

1
 

-22
 

Niedziela 29.01.2023 r. Hala OSiR u. Wojska Polskiego 2 – godz. 9:10 – 10:35

Finał o 1 miejsce w kat C chłopców: drużyna która zajęła 1 miejsce w sobotnich rozgrywkach gra z drużyną która zajęła 2 miejsce 

Końcowe wyniki

  1. Salos Róża Kutno
  2. Salos Toruń
  3. UKS Salos Ełk
  4. Salos Suwałki
  5. Salos Połczyn Zdrój
  6. Salos Żyrardów

Kat. D

  • 7 drużyn 2 x 8 minut
  • przerwa 3 min. 
  • rozgrywki zaczynają się od godziny 8:05!!!

Obiad: 

  • Salos Toruń i Salos Róża Kutno I po meczu nr 9
  • UKS Salos Ełk i Salos Żyrardów po meczu nr 10
  • Salos Róża Kutno II po meczu nr 11
  • Salos Suwałki po meczu nr 12
  • Salos Przeczno po meczu nr 13
L.PCZASMecz pomiędzyWYNIK
108:05 – 08:25Salos Toruń - Salos Suwałki

10 : 0
 

208:30 – 08:50Salos Róża Kutno I- Salos Róża Kutno II

1 : 5
 

308:55 – 09:15Salos Przeczno - Salos Żyrardów

3 : 1
 

409:20 – 09:40UKS Salos Ełk - Salos Suwałki

7 : 0
 

509:45 – 10:05Salos Toruń - Salos Żyrardów

6 : 0
 

610:10 – 10:30Salos Róża Kutno I - Salos Przeczno

1 : 1
 

710:35 – 10:55UKS Salos Ełk - Salos Róża Kutno II

0 : 5
 

811:00 – 11:20Salos Żyrardów - Salos Suwałki

5 : 1
 

911:25 – 11:45Salos Toruń - Salos Róża Kutno I

8 : 1
 

1011:50 – 12:10UKS Salos Ełk - Salos Żyrardów

1 : 0
 

1112:15 – 12:35Salos Przeczno - Salos Róża Kutno II

0 : 9
 

1212:40 – 13:00 Salos Róża Kutno I - Salos Suwałki

3 : 2
 

1313:05 – 13:25UKS Salos Ełk - Salos Przeczno

2 : 0
 

1413:30 – 13:50Salos Róża Kutno I - Salos Żyrardów

6 : 2
 

1513:55 – 14:15Salos Toruń - Salos Róża Kutno II

0 : 1
 

1614:20 – 14:40UKS Salos Ełk - Salos Róża Kutno I

4 : 1
 

1714:45 – 15:15Salos Toruń - Salos Przeczno

11 : 0
 

1815:20 – 15:40Salos Róża Kutno II - Salos Suwałki

9 : 0
 

1915:45 – 16:15UKS Salos Ełk - Salos Toruń

0 : 5
 

2016:20 – 16:40Salos Przeczno - Salos Suwałki

0 - 3
 

2116:45 – 17:15Salos Żyrardów - Salos Róża Kutno II

0 - 4
 

Tabela końcowa sobotnich rozgrywek 

MIEJSCESTOWARZYSZENIEPUNKTYBILANS BRAMEK
1Salos Róża Kutno II
 

18
 

+12
 

2Salos Toruń
 

15
 

+38
 

3UKS Salos Ełk
 

12
 

+3
 

4Salos Róża Kutno I
 

7
 

-4
 

5Salos Przeczno
 

4
 

-25
 

6Salos Żyrardów
 

3
 

-11
 

7Salos Suwałki
 

3
 

-28
 

Niedziela 29.01.2023 r. Hala OSiR u. Wojska Polskiego 2 – godz. 8:30 – 08:55

Finał o 1 miejsce w kat D chłopców: drużyna która zajęła 1 miejsce w sobotnich rozgrywkach gra z drużyną która zajęła 2 miejsce.

Końcowe wyniki

  1. Salos Toruń
  2. Salos Róża Kutno II
  3. UKS Salos Ełk
  4. Salos Róża Kutno I
  5. Salos Przeczno
  6. Salos Żyrardów
  7. Salos Suwałki

Zasady

Regulamin

(pełen regulamin dostępny na stronie www.salosrp.pl)

1. Rozgrywki sportowe są prowadzone wśród chłopców w następujących kategoriach wiekowych:

  • kat. „A”, (2006-2007) - miejsce: Arena Suwałki
  • kat. „B”, (2008-2009) - miejsce: Hala I LO - wejście od pogotowia
  • kat. „C” (2010 – 2011) - miejsce: Hala Zespołu Szkół nr 2 - wejście od ulicy Wesołej
  • kat. „D” (2012 i młodsi) - miejsce: Hala OSiR

2. Zasady organizacji

2.1. We wszystkich kategoriach wiekowych losowanie zostanie przeprowadzone przez organizatora OIMS F po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń biorących udział w Igrzyskach stowarzyszeń lokalnych.

2.2 Drużyny grają systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które zajęły I i II miejsce, rozgrywają mecz finałowy w niedzielę, w hali OSiR.

3. W Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu mogą uczestniczyć członkowie SALOS, którzy nie przynależą do sekcji piłki nożnej innego stowarzyszenia kultury fizycznej.

3.1 W OIMS F mogą uczestniczyć członkowie SALOS, którzy spełniają wymagania wiekowe podane w komunikacie przez organizatora Igrzysk.

3.2. Zawodnik może być zgłoszony i brać udział w rozgrywkach w jednej kategorii wiekowej.

3.3. Warunkiem dopuszczenia do OIMS F jest przedłożenie Komisji Weryfikacyjnej następujących oryginałów dokumentów:

  • listy zawodników (tylko na druku zgodnym z wzorem nr 2), poświadczonej przez trenera zespołu i prezesa SL SALOS,
  • oświadczenia (zgody) rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka w zawodach sportowych (wzór nr 3), a w przypadku posiadania licencji zawodniczej – książeczki zdrowia,
  • legitymacji SALOS,
  • legitymacji szkolnej.

3.4. Wszyscy uczestnicy OIMS F są ubezpieczeni przez organizatora od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW). Ubezpieczenie nie dotyczy podróży na i z Igrzysk.

3.5. Każdy zespół winien mieć dwa komplety koszulek w różnych kolorach. W przypadku gdy obie drużyny mają podobny kolor koszulek, organizator zapewnia „znaczniki” w odmiennym kolorze. Koszulki winny posiadać numery, zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto zawodnicy muszą posiadać ochraniacze podudzi, a kapitan drużyny opaskę na ramieniu wskazującą na jego funkcję.

3.6. Organizator nie zapewnia piłek do przeprowadzenia rozgrzewki dla zespołów.

4. Nagrody

4.1. Wszyscy uczestnicy OIMS F (zawodnicy, trenerzy, opiekunowie, duszpasterze, siostry itd.) otrzymują jednakowe pamiątkowe medale i gadżety.

4.2. Wszystkie drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymują puchary.

4.3. Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy.

4.4. W każdej kategorii wiekowej przewidziana jest statuetka dla najlepszego zawodnika.

4.5. Komisja Weryfikacyjna może wytypować drużyny do wyróżnienia pucharami:

  • fair play,
  • dla drużyny o najwyższych walorach moralno-kulturowych

5. Regulamin techniczny

5.1. System rozgrywek

5.1.1 Czas gry wynosi:

  • Kat. „A” 2 x 15 min z 3 min. przerwą.

  • Kat. „B” 2 x 12 min. z 3 min. przerwą.

  • Kat. „C” 2 x 10 min. z 3 min. przerwą.

  • Kat. „D” 2 x 8 min. z 3 min. przerwą.

5.1.2. W czasie meczu zmiany zawodników dokonywane są systemem hokejowym.

5.2. Uczestnictwo

Każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników oraz trener i kierownik.

5.3. Punktacja

5.3.1. O kolejności miejsc zajętych przez zespoły decyduje suma punktów uzyskanych zgodnie z zasadą:

  • za zwycięstwo – 3 punkty,
  • za remis – 1 punkt,
  • za przegraną – 0 punktów.

5.3.2. W przypadku uzyskania przez dwa lub trzy zespoły równej liczby punktów, o kolejności decyduje:

  • bilans punktów z bezpośrednich spotkań,
  • różnica bramek z bezpośrednich spotkań,
  • większa liczba bramek zdobytych w bezpośrednich spotkaniach,
  • różnica bramek ze wszystkich spotkań.
5.4. Wymogi sprzętowe

Zawodny grają w obuwiu piłkarskim miękkim do gry na hali oraz ochraniaczach podudzi.

5.5. Kary

Zawodnik, który zachowuje się niesportowo, może zostać ukarany upomnieniem, karą wychowawczą 1, 2, 5-minutową lub też usunięty z boiska do końca meczu. Zawodnik ukarany karą wychowawczą 1, 2, 5-minutową może wrócić na boisko po upływie kary lub po stracie przez jego drużynę bramki. Za wykroczenia szczególnej wagi, zawodnik usunięty z boiska do końca meczu może zostać odsunięty na cały czas trwania zawodów.


Rozgrywki prowadzone są zgodnie z niniejszym regulaminem oraz regulaminem zamieszonym w Komunikacie nr 3.